Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe to produkt doskonale spisujący się jako nośnik informacji reklamowej. Wyróżniamy w naszym katalogu dwa rodzaje stojaków reklamowych - jednostronne oraz dwustronne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Potykacze reklamowe Jest 5 produktów.

Podkategorie

  • Potykacze jednostronne

    Potykacze jednostronne są doskonałym produktem, który bardzo dobrze spisuje się jako nośnik informacji reklamowej. W przypadku modeli stojaków jednostronnych publikacja treści odbywa się tylko po jednej stronie. Popularne zwłaszcza wśród polskich restauratorów do publikacji podawanych dań, jednak coraz częściej widuje się je także w centrach handlowych, parkach technologicznych czy w miejscach, gdzie prowadzone są konferencje. Potykacze jednostronne to produkty wykonane z najwyższej jakości profili aluminiowych, które stanowią solidną podstawę i z pewnością posłużą przez długie lata.

  • Potykacze dwustronne

    Potykacze dwustronne są produktem przeznaczonym do celów reklamowych oraz informacyjnych. Potykacze reklamowe pozwalają na publikację informacji na dwóch stronach - daje to większe możliwości jeżeli chodzi o przekazywanie informacji. Doskonale spisują się zwłaszcza w miejscach gdzie odbywa się duży ruch uliczny. 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów