Polecane gabloty W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Gabloty szklane

  Gabloty szklane, które oferujemy to głównie modele przeznaczone do ekspozycji różnego rodzaju eksponatów. Polecamy zwłaszcza Witryny stojące, które doskonale spiszą się na przykład w muzeum czy w sklepie jubilerskich, ale także w innych sklepach gdzie liczy się ekspozycja. Modele stojące w przypadku gablot szklanych to solidny wybór - zwłaszcza, gdy chcą Państwo zapewnić elegancki wystrój wnętrza. Nasze gabloty szklane to produkt o najwyższej jakości - wykonane z certyfikowanych profili aluminiowych oraz szkła hartowanego. Innym rozwiązaniem jakie mogą Państwo zastosować jest użycie witryn wiszących, które z pewnością zajmowały będą mniej miejsca.

 • Gabloty ekspozycyjne

  Gabloty ekspozycyjne firmy Woltar to produkty przeznaczone do wystaw i różnego rodzaju sklepów. Wykonane w większości ze szkła hartowanego, które zapewnia doskonałą przezroczystość i widoczność elementów wystawy. Gabloty ekspozycyjne to między innymi Gabloty na puchary, które mimo nazwy są wielozadaniowe - doskonale spiszą się także jako element wystawy. Typowym przykładem tego rodzaju gabloty są Gabloty muzealne, które zostały specjalnie zaprojektowane do celów ekspozycyjnych. Wszystkie produkty z tej kategorii są stworzone z najwyższej jakości komponentów pod uważnym okiem specjalistów - gwarantuje to doskonałe wrażenia wizualne oraz wytrzymałość na lata.

 • Gabloty wystawowe

  Gabloty wystawowe, które znajdują się w naszej ofercie z pewnością znajdą zastosowanie w muzeach, ekspozycjach tematycznych czy centrach ekspozycyjnych. Nasze gabloty wystawowe są niezwykle trwałe i stylowe - z pewnością jest to inwestycja na długie lata. Z naszej oferty polecamy zwłaszcza Gabloty muzealne oraz Witryny stojące. Wysokiej jakości produkt wykonany z certyfikowanych komponentów jest gwarancją trwałości. W przypadku większych ekspozycji polecamy zwłaszcza modele wolnostojące. Wszystkie modele, które znajdują się w ofercie mogą zostać wykonane w dowolnym rozmiarze co jest dodatkowym atutem.

 • Gabloty szkolne

  Gabloty szkolne to produkty, które muszą spełniać podstawowe normy jakościowe obowiązujące w Polsce. Przede wszystkim musza być bezpieczne - idealnym rozwiązaniem w przypadku tego typu produktu jest zastosowanie szkła hartowanego, które nikomu nie zrobi krzywdy w przypadku rozbicia - szkło rozbije się na drobne części. Gabloty szkolne to zazwyczaj gabloty wewnętrzne przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczeń - holu czy sal lekcyjnych. Oczywiście gabloty szkolne to także gabloty zewnętrzne, które można umieścić przy wejściu do szkoły, lub też na boisku. Doskonałe jako nośnik informacji dla uczniów i nauczycieli. Nasze gabloty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych profili aluminiowych, które spełniają najważniejsze polskie normy jakościowe.

 • Gabloty wystawiennicze

  Gabloty wystawiennicze, które znajdują się w naszej ofercie to produkty o najwyższej jakości w Polsce. Z pewnością warto zwrócić uwagę na gabloty muzealne, które przeznaczone są do prezentowania eksponatów i różnego rodzaju ekspozycji - niekoniecznie muzealnych. Produkty z tej kategorii stworzone są z certyfikowanych komponentów takich jak m.in. szkło hartowane, płyty HDF czy profile aluminiowe. Gabloty wystawiennicze można także znaleźć w dziale witryny stojące - w tym dziale są nasze podstawowe modele, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Jako bezpośrednio producent gablot umożliwiamy wybór dowolnego rozmiaru gabloty wystawienniczej, a także opcji dodatkowych, które są dostępne.

 • Gabloty reklamowe

  Gabloty reklamowe, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie są produktem, który warto polecić każdej agencji reklamowej. Kampania marketingowa realizowana z wykorzystaniem naszych produktów z pewnością będzie dobrze widoczna. Jako gabloty reklamowe z naszej oferty polecamy zwłaszcza gabloty zewnętrzne, które doskonale przekażą informację sporej liczbie osób. Warto także zwrócić uwagę na nasze potykacze reklamowe, które doskonale spisują się jako nośnik informacji.

 • Gabloty sklepowe

  Gabloty sklepowe to gabloty przeznaczone do ekspozycji produktów w różnego rodzaju sklepach. Warto zwrócić uwagę na solidną konstrukcję z certyfikowanych profili aluminiowych uzupełnionych o szkło hartowane. Gabloty sklepowe można znaleźć w zakładce Witryny gdzie można znaleźć zarówno modele wiszące, jak i stojące. Modele można wybrać zarówno z oferty gablot drewnianych, jak i aluminiowych. Gwarantujemy wysoką jakość i trwałość naszych produktów, a co ważne pełną współpracę przy ustalaniu szczegółów dotyczących wymiarów, opcji dodatkowych czy innych cech gabloty. Jako bezpośredni producent mamy możliwość stworzenia gabloty o dowolnych wymiarach i cechach.

 • Witryny szklane

  Witryny szklane w naszej ofercie można podzielić na modele stojące oraz wiszące. W zależności od zastosowania można zdecydować się na model witryny wykonany na bazie ramy aluminiowej, bądź drewnianej. Warto zastanowić się także nad miejscem użycia danego modelu. Tutaj głównie decydować będzie kolor, wymiar oraz sposób lokalizacji. Jako producent witryn dajemy możliwość dowolnej modyfikacji wymiarów każdej witryny, a także jej koloru czy opcji dodatkowych takich jak na przykład oświetlenie. Modele stojące z reguły zajmują więcej miejsca, ale są w stanie przechować więcej elementów ekspozycji, natomiast witryny szklane wiszące zajmą mniej miejsca, jednak ich możliwości przechowywania przedmiotów są dużo mniejsze.

 • Pylony

  Pylony, które znajdują się w naszej ofercie to produkty, które przeznaczone są do celów informacyjnych. Wykorzystywane zarówno przez przedsiębiorstwa, parki przemysłowe czy miasta i gminy. Pylony montowane są z najwyższej jakości profili aluminiowych, które stanowią szkielet konstrukcji. Istnieje możliwość dodawania napisów i logotypów czy innych grafik, które umieszczone są na pleksi mlecznej. Pylony to najwyższej jakości produkt, który z pewnością znajdzie zastosowanie w wielu miejscach - zwłaszcza widocznych z ulicy.

 • Kasetony reklamowe

  Kasetony reklamowe, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych komponentów. Przeznaczone są do informowania o na przykład lokalizacji firm w danych budynku czy też usługach czy produktach oferowanych przez firmę. Oczywiście kasetony reklamowe znajdą też zastosowanie w przypadku gmin, sołectw czy miast. Na przykład informacje o lokalizacji biur czy działów mogą zostać przedstawione na naszych kasetonach. 

 • Witacze

  Witacze, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to produkt przeznaczony do lokalizacji na wjeździe do miast, gmin czy sołectw. Duża konstrukcja, która doskonale spisuje się w celach informacyjnych oraz reklamowych to z pewnością doskonały sposób na promocję obszaru - niezależnie od jego rozmiaru. Witacze inaczej zwane totemami stanowią nieodzowny element dekoracyjny i z pewnością są doskonałym sposobem na zagospodarowanie powierzchni.

 • Tablice informacyjne

  Tablice informacyjne wykonane są z aluminium, lub drewna jako szkieletu konstrukcji, a także blachy magnetycznej, bądź korka jako wypełniacza. Sa doskonałym sposobem na przekazywanie informacji szerszemu gronu odbiorców. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tablice informacyjne o dowolnej charakterystyce. Jako producent tablic informacyjnych dajemy Państwu możliwość wyboru dowolnych rozmiarów produktu. Wykonujemy zarówno modele wolnostojące, jak i wiszące - przeznaczone do powieszenie na ścianę. 

 • Wiaty przystankowe

  Wiaty przystankowe to nowy produkt w naszej ofercie. Rosnące zapotrzebowanie na wiaty i rozwój transportu publicznego spowodował umieszczenie tego produktu w naszym katalogu. Wysokiej jakości komponenty, z których montujemy wiaty przystankowe są certyfikowanymi elementami, które spełniają wszystkie najważniejsze polskie normy. Szyby, które znajdują się w konstrukcji wykonane są ze szkła hartowanego - zapewnia to całkowite bezpieczeństwo jeżeli chodzi o osoby postronne - w przypadku rozbicia szyba rozpadnie się na drobne, nieostre kawałki.